6300 Tam Yüz Maske

0,00 ₺

Hızlı Gözat

Tam Yüz Maske

Detaylar

Drager X-plore 6300 Tam Yüz Maskesi

Dräger X‐plore® 6300 sektördeki profesyonellerin kullanımı için tasarlanmıştır ve güvenilirlik, yüze tam oturma, rahatlık isteklerini en yüksek oranda karşılar.

Dräger’ın sunduğu geniş bir solunum filtresi yelpazesi ile birlikte kullanılan maske, çok değişik uygulamalar için uygun olduğunu kanıtlamıştır.

Farklı kullanım ihtiyaçlarını karşılayabilecek bu maske, Dräger X‐ plore® Rd40 filtreleri ile ya da Dräger tarafından üretilen hava temizleme solunum cihazları ile (örneğin X‐ plore® 7300 ya da 7500) birlikte kullanılabilir.

Sağlam ve hipoalerjik EPDM’den üretilmiş olan maske gövdesi, her şekildeki yüz yapısına güvenli ve rahat bir şekilde oturabilmesi için üç aşamalı sızdırmazlık sağlayan çift katmanlı sızdırmaz yapıya sahiptir.

Maske “herkes için kullanılabilecek tek bir ölçü” de gelmektedir, dolayısıyla lojistik ve depolama işlemlerini kolaylaştırmaktadır.

Beş noktadan kafaya oturan kafa kayışları maskenin kolayca ve hızlıca giyilmesini sağlamakla kalmaz aynı zamanda yeteri kadar uzun ve geniş olmaları sayesinde hiçbir noktada basınç yapmayarak maskeyi kullanan kişinin rahat etmesini de sağlar.

Maskenin çizilmez ve şekli bozulmaz özellikte olan 180o geniş açılı PMMA Pleksiglas visörü geniş bir görüş alanı sunar.

Sağlam olan çerçevesi çok hafif plastikten üretilmiştir ve akıllı havalandırma sistemi sayesinde vizörde buğulanma oluşması engellenir.

Maskenin iç tarafındaki barkod stokların kontrol edilmesi ve bakım işlemlerinin yürütülmesini kolaylaştırmaktadır.

Maske valflerinin bakımı özel alete ihtiyaç duyulmadan yapılabilir.

Yüksek kaliteli malzemesi ve özenli işçilik, maskenin uzun ömürlü dolayısıyla oldukça düşük maliyetli olmasını sağlar.

Drager X-plore 6300 Teknik Özellikler

Maske gövdesi : Oldukça sağlam ve hipoalerjik EPDM.

Vizör : 180 geniş açılı çizilmez PMMA (pleksiglas)

Konnektör : Nefes alma ve nefes verme vanalarına sahip sağlam plastik, EN 148‐1’e göre standart Rd 40X1/7” uç bağlantısı

Ağırlık : Yaklaşık 500 gr

Test ve onaylar : EN 136 Sınıf 2 (CE işareti), NIOSH, AS/NZS


Ek Bilgi

Renk Hayır
imalat_ulkesi

Ürün Etiketleri

Etiketleri ayırmak için boşluk kullanınız. Deyim tipindeki etiketler için tekli tırnak (') kullanınız.Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumunuz: 6300 Tam Yüz Maske

Bu ürüne kaç puan verirsiniz? *

  1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Quality
Price
Value
ves-brand